Начало / Планирай посещение / Цени и работно време

Планирай посещение:

Цени и работно време за индивидуални посетители

Извънредни работни дни през април:

• 5-и април (понеделник);
  • 6-и април (вторник);
  • 30-и април (Велики петък).

Извънредни работни дни през май:

• 1-ви май (Велика събота);
  • 3-ти май (понеделник);
  • 4-ти май (вторник);
  • 6-и май (Гергьовден, четвъртък);
  • 24-ти май (Денят на българската просвета и култура, понеделник).

Музейко няма да работи на 2-ри май (Великден).

Работно време

Музейко е отворен от сряда до неделя в три времеви интервала с редуцирана цена на билета, за да се ограничи броят на посетители, допускани едновременно до изложбите, и да осигурим спокойствието и комфорта на децата и родителите.

Интервалите, през които изложбите на Музейко ще бъдат отворени, са:

• 10:00 - 12:30 ч.;
  • 13:00 - 15:30 ч.;
  • 16:00 - 18:00 ч.

Билетите за всеки интервал се закупуват поотделно. Не се допускат посетители в Музейко между отделните времеви интервали.

Максимално допустимият брой посетители в Музейко по всяко време е 130 души. Продажбата на билети онлайн, както и на място, се преустановява при запълване на капацитета за съответния времеви интервал.

Срещу 1 лв. за всеки закупен билет можете да удължите престоя си в Музейко с още един времеви интервал след часа за дезинфекция. Попитайте на касата.

Кафе-ресторантът работи от сряда до петък между 10:00 и 17:00 ч. и събота и неделя между 10:00 и 18:00 ч. На разположение от сряда до неделя са вендинг машини за лека храна и напитки.

Музейко и кафе-ресторантът си почиват в понеделник и вторник.

Запознайте се с правилата за безопасно посещение в Музейко ТУК.

Билет за Музейко

Купи билет ТУК.

Билетът ви дава достъп до:

Билетът за Музейко важи за времевия интервал, за който е закупен, и може да влезете с него многократно в рамките на интервала.

Само чрез закупуване на билети онлайн влизането ви в Музейко може да бъде гарантирано. Билети на касите на Музейко се продават само ако капацитетът за съответния интервал не е запълнен. Не се допускат посетители в Музейко между отделните времеви интервали.

Временно няма да се провеждат научните програми в Планетариума, Кулинарните работилници, Керамичната работилница и Йога.

Годишни, сезонни и flex карти, както и ваучери или промоционални талони за посещение, не гарантират вход в Музейко поради ограничения капацитет.

Годишни, сезонни и Flex карти

С карта за посещение в Музейко неограничен достъп до Музейко за определения период от време, както и специални отстъпки от цените в магазина на Музейко, при празнуване на рожден ден или участие в някоя от ваканционните ни образователни програми.

Научете повече за картите за посещение ТУК.

ВАЖНО:

Срокът на всички карти за посещение с оригинална или удължена дата на валидност след 19-и март 2021 г. се удължава с 12 дни, считано от датата им на изтичане.

Ваучер за посещение

Може да закупите ваучер за еднократно посещение на касите на Музейко. Цената на ваучера за възрастен или дете е 9 лева. Ваучерът е валиден до датата, посочена на него (не повече от 6 месеца).

ВАЖНО:

Срокът на всички ваучери за посещение с оригинална или удължена дата на валидност след 19-и март 2021 г. се удължава с 12 дни, считано от датата им на изтичане.

Купи билет