Начало / Планирай посещение / Цени и работно време

Планирай посещение:

Цени и работно време за индивидуални посетители

Работно време

Музейко е отворен от ВТОРНИК до НЕДЕЛЯ в три времеви интервала:

• 10:00 - 12:30 ч.;
  • 13:00 - 15:30 ч.;
  • 16:00 - 18:00 ч.

*Билетите за всеки интервал се закупуват онлайн и на касите в детския научен център.

Максимално допустимият брой посетители в Музейко във всеки времеви интервал е 150 души. Продажбата на билети онлайн, както и на място, се преустановява при запълване на капацитета за съответния времеви интервал.

Само чрез закупуване на билети онлайн, влизането ви в Музейко може да бъде гарантирано. Билети на касите на Музейко се продават само ако капацитетът за съответния интервал не е запълнен. Не се допускат посетители в Музейко между отделните времеви интервали.

Срещу 2 лв. за всеки закупен билет можете да удължите престоя си в Музейко с още един времеви интервал след часа за дезинфекция. Билетът за вход в часовия интервал от 16:00 до 18:00 ч. е с редуцирана цена.

Попитайте на касата или разгледайте таблицата.

Кафе-ресторантът работи от вторник до петък между 10:00 и 17:00 ч. и събота и неделя между 10:00 и 18:00 ч.

Билет за Музейко

Билетът ви дава достъп до:

Билетът за Музейко важи за времевия интервал, за който е закупен, и може да влезете с него многократно в рамките на интервала.

Билети на касите на Музейко се продават само за конкретния ден на посещение. Не се допускат посетители в Музейко между отделните времеви интервали.

Временно няма да се провеждат научните програми в Планетариума, Кулинарните работилници, Керамичната работилница и Йога.

Ваучер за посещение

Може да закупите ваучер за еднократно посещение на касите на Музейко. Цената на ваучера за възрастен или дете е 12 лева. Ваучерът е валиден до датата, посочена на него (не повече от 6 месеца).

От 1 април отпадат въведените в страната противоепидемични мерки. Отпадат мерките, свързани с маските, спазване на физическа дистанция, ограничение броя на лицата, които могат да посещават обекти на закрито,

Абонаментни карти