Работно време
Вторник – Неделя

.
Начало / Програма / Ателие „Как да стана водолаз?“

Програма:

Ателие „Как да стана водолаз?“

15.30 – 16.30

Ателието включва презентация и видеоматериали от подводни пещери в Мексико и България, кратка история на водолазния спорт, практики, осигуряване, подходящи места за гмуркане в България, демонстрация на съвременна водолазна екипировка и разказва за вълнуващото в този екстремен спорт. Ще представим първите стъпки на стартиращия водолаз – курсове, стартова екипировка, подходящи обекти за гмуркане.

Водещ: Александър Киров – геодезист и водолаз, участник в множество проучвания на подводни пещери в Мексико и България.

Подходящо за деца от 9 до 13 години.
Място: ще бъде обявено допълнително
Цена на билета* за ателието: 3 лв.

* Ателиетата и филмите са достъпни само с билет за Музейко и са с ограничен брой. Може да купите предварително своя билет на касата в Музейко или онлайн на преферециална цена от 3 лв. Цената на билетите за филмите и ателиетата в периода 7 - 9.10 ще бъде 4 лв. С цялата програма може да се запознаете тук. Организаторите си запазват правото на промени в програмата!

Метростанция

Г. М. Димитров