Начало / Училищни групи / Програми за детски градини

Училищни групи:

Програми за детски градини

Екипът на Музейко предлага програми и за деца от детски градини на възраст от 4 до 6 години. Музейко разкрива вълнуващи тайни от необятния свят на науката.

Възможностите, които Ви предлагаме са две.

Абонамент за минимум 6 посещения (4-6 г.)

Като част от абонаментната програма децата ще посетят серия от тематични разходки, които ще разширят знанията им за различни области, сред които: животните, промените в природата, дрехите, растенията, професиите, транспорта, съкровищата, космоса...

Научете повече в прикачения по-долу файл: "Тематични програми за абонаментни посещения на детски градини (4-6 г.) 2019 - 2020 г"

Капацитет: Минимум 12 деца в група, максимум 30 деца /по преценка, групата може да бъде разделена на две/

* Условие: Минимум 6 посещения за една учебна година

Необходима е предварителна заявка.

Еднократна образователна програма Музейко откривател (4-6 г.)

В компанията на Mузейковец, децата ще приключенстват и ще вдъхновят от нови знания из етажите на Детския научен център. Програмата включва множество забавни мисии, интерактивни игри и отговори на любопитните детски въпроси.

Капацитет: Минимум 12 деца, максимум 30 деца /по преценка, групата може да бъде разделена на две/. Препоръчваме един учител да придружава максимум 5 деца.

Еднократна образователна програма Музейко учен (4-6 г.)

Децата ще се научат да разпознават птиците по тяхната песен в научната ни  работилница "Концерт в гората" и след това ще имат време и за откривателство сред експозициите на Музейко.

Детски научен център Музейко подкрепя и приветства участието на учители в програмата, като за целта препоръчваме предварително посещение на Музейко за информационна разходка по експозиции.

Необходима е предварителна заявка.

Контакт: Албена Колева | Директор продажби | +359 877 751 356 | edu@muzeiko.bg