Записване за бюлетин за учители

Ако желаете да получавате специални покани за събития и информация за нови програми, моля, попълнете прикачения по-долу формуляр го изпратете на edu@muzeiko.bg.

Запознайте се с нашия екип!

Възползвайте се от възможността да разгледате нашия Детски научен център преди посещението с учениците. Всеки петък от 10:00 до 12:00 и от 16:00 до 18:00 часа се провеждат свободни посещения за учители. Необходимо е предврително записване на телефон 02 902 00 09, 02 902 0025 или да ни изпратите имейл на edu@muzeiko.bg с информация за училището в което преподавате, Вашите имена и контакти, клас в който преподавате и кога ще ни посетите - дата и час.

Знаете ли за нашата специална зона
с ресурси за учители - MyMuzeiko?

На нея ще намерите интерактивни STEM уроци за ученици от I до IV клас, разработени от нашия екип. Към всеки от тях има презентации, дидактически материали и идеи за
обогатяване на учебния процес. Публикувани са и
научно - популярни статии на различни теми.
Всички ресурси са достъпни безплатно след регистрация на сайта.