Начало / Ново / SOLD OUT I НОЩ В Музейко: Космическо ...

SOLD OUT I НОЩ В Музейко: Космическо парти с преспиване

ОТНОВО:
Музейко кани деца от 7 до 13 години и техните придружители на парти с преспиване! Този път партито е на тема КОСМОС и Ви очакваме космически ентусиазирани да поиграем на млади астронавти.
Е, влече ли Ви необятното небесно пространство?
Музейко познава тооолкова много деца и у всяко е успял да разпали любопитство към безтегловното пространство.
Защото звездите, планетите, черните дупки, космическите кораби и оранжерии са безкрайно притегателни.
Така че... Музейко Ви очаква на космическа мисия!
Всеки костюмиран звездно гост, ще получи и специална малка изненада!
МНОГО ВАЖНО! Носете си и шалтетата и спалните чували, освен ако не планирате да спите във въздуха, с главата надолу, като същински обитатели на Международната космическа станция.
Ще нощувате на пода сред изложбите и в залите, затова е добре да сте подготвени подходящо.
Програма:
18:30 | Посрещане в Музейко. Гостите ще бъдат упътени към местата, където да оставят своите шалтета и спални чували.
19:15 | Кратко пижамено упътване за сигурност, санитарни нужди, както и всичко друго, което вълнува гостите.
19:30 до 22:30 | Специална програма
- Астрономически наблюдения от покрива. В партньорство с катедра "Астрономия” към Физическия факултет на Софийски университет „Св. Климент Охридски“ (при подходящи метеорологични условия): от 21:00 до 22:00
- Отворена арт работилница – Направи си сам: Комета: от 19:30 до 21:00
- Предизвикателство в MakerSpace: от 19:30 до 22:00
- Научни закачки: от от 19:30 до 20:00 и от 20:30 до 21:00
- Тур с фенерчета: Мисии из етажите: от 21:00 до 21:30
- Приказка за облаците: от 22:00
22:30 - 23:00 | Приготовления за сън: Разполагане на спалните принадлежности в зоните за спане и почивка.
23:15 | Светлините угасват
07:00 | Добро утро!
Време за разсънване и подготовка за закуската.
07:00 | Време за закуска в кафетерията!
08:30 | Партито приключва, но гостите са поканени да изследват Музейко и през целия предстоящ ден. (Билетът за събитието дава достъп до Детския научен център и на 14.04.2019 г. до 18 часа)
ЦЕНА:
“НОЩ В МУЗЕЙКО: Космическо парти” цена за възрастен (над 25г.) + 1 дете (7-13г.): 45 лв.
“НОЩ В МУЗЕЙКО: Космическо парти” цена за възрастен (над 25г.) + 2 деца (7-13г.): 70 лв.
“НОЩ В МУЗЕЙКО: Космическо парти” цена за възрастен (над 25г.) + 3 деца (7-13г.): 100 лв.
Капацитет на събитието: 110 гости (деца 7-13 г. + техните придружители). Билет можете да купите предварително online или на касата в Музейко. Билетите са в продажба до изчерпване на местата за събитието.
Билетът за “НОЩ В МУЗЕЙКО: Космическо парти” включва:
- Място за сън. (сред изложбите и в залите на Музейко) Задължително трябва да донесете със себе си спален чувал, шалте и възглавница.
- Шкафче за спалните принадлежности през следващия ден, ако решите да останете в Музейко.
- Бисквита "Мистична планета" (Ще бъдете информирани за съставките в нея)
- Вода (Моля, носете си бутилка)
- Тоалетна, но не и баня. Елате къпани. ;)
- Забавни игри и дейности.
- Закуска в кафетерията.
- Подарък изненада за всички деца, които дойдат костюмирани
- Свободен достъп в Музейко за деня след партито - 14.04.2019 г. от 10 до 18 часа.
Събитието е подходящо за деца с увреждания.
ВАЖНО!
Всяко дете трябва да бъде придружено от възрастен (над 25 години).
Всеки придружител може да доведе максимум 3 деца.
Възрастен не може да присъства на събитието без дете.
Придружителят е отговорен за сигурността и поведението на подопечното му дете по време на цялото събитие.
Децата и придружителите им трябва да са вечеряли преди да дойдат на събитието. Внасянето на храна в Детския научен център няма да бъде допускано, освен при специални нужди с предварително съгласуване.
Не се допуска употребата на алкохол за възрастни.
Препоръчваме да предвидите топли дрехи съобразени с вашия комфорт.
Музейко няма да предоставя спални чували, шалтета, одеала или възглавници, всеки гост преценява избора на спални принадлежности.