Начало / Ново / Предизвикателството #MuzeikoMusic

Предизвикателството #MuzeikoMusic

Музейко Ви Предизвиква да се забавлявате с музиката около Вас!

Ако чувате Котешкия марш в шума на прахосмукачката или свирите Тръгнал кос докато миете прозорците, Музейко има предизвикателство за Вас и вашите деца! Използвайте различни предмети, материали, повърхности - дори пробвайте да създадете ваш музикален инструмент – за да ни изсвирите любима мелодия или ритъм.

Вдъхновени от музикалната изложба “Докосни музиката”, искаме заедно с вас да покажем на света, че музиката е навсякъде! Участвайте в музикалното ни предизвикателство, ето как:

1. Направете музикално видео до 60 секунди;

2. Качете видеото на своята FB стена с хаштаг #MuzeikoMusic Не забравяйте да направите поста „публичен“ и да тагнете Музейко @Muzeikobulgaria

Първите 3 видеа с най-много положителни РЕАКЦИИ (Харесване, Любов, Хаха, Еха!) ще получат супер яки награди!

Старт на предизвикателството – 7 декември 2019 година, край – 17 януари 2020 година.