Начало / Новини / Pixel Art работилница с Ани и Емо от ...

Pixel Art работилница с Ани и Емо от Aniventure Comic Con Bulgaria

16.11.2019

Pixel Art работилница в Музейко – специално ателие за супергерои!

В Maker space в Музейко, ще ни гостуват Ани и Емо, организaторите на Aniventure Comic Con  България. От любов към героите от комикси, филми и игри, те правят множество костюми, ескейп стаи и организират събития за Cosplay културата у нас.

На 16-ти ноември ще ни разкажат повече за супергероите, какво е важно за тях, кои са по-известни, дали все пак не грешат подобно на нормалните хора. А след това участниците в работилницата ще могат да измислят как биха изглеждали те като супергерой или да изработят логото и визията на своя любим персонаж. За целта ще разберат повече за Pixel Art – специални мъниста, които се подреждат на специална основа, след това се изглаждат с ютия (по този начин отделните мъниста се слепват), създавайки един малък сувенир за спомен от ателието.

16 ноември 2019 от 14:00 - 15:00 часа и 15:30-16:30 часа.

Ателието Pixel Art ще бъде с предварително записване на място. Капацитетът е 12 деца. Подходящо за деца над 6 години.

Мaker Space в Музейко се реализира с подкрепата на Bosch, Аmerican English Academy, b2n и сокове Tedi. Посещението му е включено в цената на билета за индивидуално посещение в Музейко.