Начало / Ново / Още 20 дни музика!

Още 20 дни музика!

Ако още не сте видели гостуващата ни музикална изложба, имате възможност да я посетите до 15 февруари 2020!

Поради големия интерес удължаваме гостуването на  “Докосни музиката!” с две седмици!

Изложбата разкрива магичната връзка между музиката и науката - 12 необикновени комбинации между музикален инструмент и предмет от нашето всекидневие!

Какво е помпен орган и как звучи бутилкофонът? Каква музика може да създадем с музикален сешоар?  Изложбата предлага на деца и родители неограничени възможности в създаването на мелодия, напомняйки за връзката между изкуството и природните науки.

Докато експериментират и се забавляват, децата откриват мелодията, която ни среща на всяка крачка. Заобикалящият ни свят има свое трептене и уникален звук - нужно е само да дадем воля на сетивата и въображението си!

Цената на посещението на изложбата е включена в цената на индивидуален билет за Музейко.