Начало / Новини / SOLD OUT! НОЩ В МУЗЕЙКО: Кукери и ка ...

SOLD OUT! НОЩ В МУЗЕЙКО: Кукери и караконджули

Дългоочакваната вечер наближава!

На 25 януари 2020 каним всички юнаци и принцеси от 7 до 13 години и техните придружители на парти с преспиване! Темата е вдъхновена от българските традиции през зимата, приказките и маските.
Ако знаете как се преборва змей, ако обичате баба и дядо да ви четат от дебелата книга с Български народни приказки, грабвайте пижамите! В Музейко ви очаква магическо парти с мисии, творчество и кино за деца!

Всеки костюмиран тематично гост, ще получи и специална малка изненада!

МНОГО ВАЖНО! Носете си и шалтетата, и спалните чували, за да спите спокойно и да сънувате приказни сънища :)Ще нощувате на пода сред изложбите и в залите, затова е добре да сте подготвени подходящо.

Програма:

18:30 | Посрещане в Музейко. Гостите ще бъдат упътени към местата, където да оставят своите шалтета и спални чували.

19.00 | Кукерски танц с малки и големи кукери. С помощта на музейковци и приятели с децата ще изпълним специални магически танци и ще изплашим Злото, за да възтържествува Доброто.

19:15 | Кратко пижамено упътване за сигурност, санитарни нужди, както и всичко друго, което вълнува гостите.

19:30 Кино - The Golden Apple - прожекция на пилотния епизод на анимационната поредица на Studio Zmei; можете да разберете повече за поредицата и да ги подкрепите на специалния им щанд за фенове:)

19:30 – 22:00 - безалкохолна напитка от Olympus за всеки гост в кафетерията

20:00 – 22:00 - Кукери в Maker Space: Направи си сам кукерска маска

20:00 – 21:00 – Музейко чете български народни приказки

21:00 – 21:30 - Тур с фенерчета: Страшни герои и находки из етажите на Музейко

21:45 – 22:30 - Сбор на самодиви и Дефиле на костюмираните  – можете да покажете своята кукерска маска и костюм и да получите награда

22:30 - 23:00 | Приготовления за сън: Разполагане на спалните принадлежности в зоните за спане и почивка.

23:15 | Светлините угасват

07:00 | Добро утро! Време за разсънване и подготовка за закуската.

07:00 | Време за закуска в кафетерията, с комплимент от Olympus

08:30 | Партито приключва, но гостите са поканени да изследват Музейко и през целия предстоящ ден. (Билетът за събитието дава достъп до Детския научен център и на 26.01.2020 г. до 18 часа)

ЦЕНА:

“НОЩ В МУЗЕЙКО: Кукери и караконджули” цена за възрастен (над 25г.) + 1 дете (7-13г.): 45 лв.

“НОЩ В МУЗЕЙКО: Кукери и караконджули” цена за възрастен (над 25г.) + 2 деца (7-13г.): 70 лв.

“НОЩ В МУЗЕЙКО: Кукери и караконджули” цена за възрастен (над 25г.) + 3 деца (7-13г.): 100 лв.

Билет можете да купите предварително online ТУК или на касата в Музейко. Билетите са в продажба до изчерпване на местата за събитието.

Билетът за “НОЩ В МУЗЕЙКО: Кукери и караконджули” включва:

- Място за сън. (сред изложбите и в залите на Музейко) Задължително трябва да донесете със себе си спален чувал, шалте и възглавница.

- Шкафче за спалните принадлежности през следващия ден, ако решите да останете в Музейко.

- Вода (Моля, носете си бутилка)- Тоалетна, но не и баня. Елате къпани. ;)

- Забавни игри и дейности.

- Закуска в кафетерията.

- Подарък изненада за всички деца, които дойдат костюмирани

- Свободен достъп в Музейко за деня след партито - 26.01.2020 г. от 10 до 18 часа

Събитието е подходящо за деца с увреждания.

ВАЖНО!

Всяко дете трябва да бъде придружено от възрастен (над 25 години).

Всеки придружител може да доведе максимум 3 деца.

Възрастен не може да присъства на събитието без дете. (Например двама възрастни с едно дете. Това е така, за да могат децата да са с предимство.)

Придружителят е отговорен за сигурността и поведението на подопечното му дете по време на цялото събитие.

Желателно е децата и придружителите им да са вечеряли преди да дойдат на събитието, за да приключенстват на воля и в случай, че имат специални предпочитания. Кафетерията на Музейко ще работи до 22:30. Внасянето на храна в Детския научен център няма да бъде допускано, освен при специални нужди с предварително съгласуване.

Не се допуска употребата на алкохол за възрастни.

Препоръчваме да предвидите топли дрехи съобразени с вашия комфорт. Музейко няма да предоставя спални чували, шалтета, одеала или възглавници, всеки гост преценява избора на спални принадлежности.