Начало / Новини / На училище с Музейко: -25% в магазин ...

На училище с Музейко: -25% в магазина на 12 и 13 септември!

Готов ли си за училище? На 12 и 13 септември Музейко ще ти подари 25% отстъпка на избрани продукти в магазина, с които да започнеш новата учебна година!

Раничка-ракета, кутия за обяд, която прилича на голям динозавър, тетрадки и моливчета са само част от всичко, което Музейко ти е подготвил. Какво ще избереш?

Ако искаш денят да бъде дори още по-вълнуващ, се позабавлявай сред експозициите на Музейко, където ще научиш отблизо как изглежда една космическа оранжерия и ще видиш динозавърско изпражнение! Но спокойно, не е истинско… ;) А пък ако не те е страх да се поизцапаш малко, то Калната градинка - новото външно пространство, е точно за теб!

Виж работното време на Музейко и магазина му:

Работно време