Работно време
Вторник – Неделя

.
Начало / Ново / Музейко в града: Гостува на Изложени ...

Музейко в града: Гостува на Изложение "Оранжево морето" във Варна (20 - 21 април 2019)

Музейко в града става част от морско приключение! Ще бъдем специален гост на Пролетното издание на детското образователно изложение “Оранжево морето”.

Къде?

Варна, вход Морска градина

Кога?

20 април (събота) и 21 април (неделя) от 10:00 до 19:00 часа

Заповядайте в нашата зона на креативната игра за малки и пораснали деца СТРОЕЖКО! Нашият конструктор KAPLA е подходящ за всички на възраст от 1 до 99. Истинско строително предизвикателство от хиляди дървени блокчета. Развива сръчността, логическото и пространствено мислене, социалните умения и творчеството. Ще можете да прекарате време на открито с децата си и да построите заедно кораб, да си представите как ракетата ви лети към Марс, или да изследвате устойчивостта на вашата кула.

Ще ви очакваме!