Начало / Ново / МУЗЕЙКО ЛЯТНА АКАДЕМИЯ през юни, юли ...

МУЗЕЙКО ЛЯТНА АКАДЕМИЯ през юни, юли и август 2019

Лятната ваканция е близо и приключенската ни Лятна академия за деца от 7 до 10 години ви очаква! В Музейко ще ви вдъхновяват научни работилници, творчески ателиета и спортни игри с програма на български и английски език!
Музейко предлага Лятна академия от 9:00 до 13:00 и към нея следобедна Спортна занималня до 17:00 ч.
Впуснете се в лятното приключение на Музейко!

Музейко Лятна академия на български език
Кога? От Понеделник до Петък 09:00 – 13:00 часа
Юни: 10 – 14.06 I 17 – 21.06 I 24 – 28.06.2019
Юли : 08  – 12.07 I 15 – 19.07 I 22 – 26.07.2019
Август : 05 – 09.08 I 12 – 16.08 I 19 – 23.08.2019
Цена на седмица на дете: 160 лева
Лятната академия на Музейко е вълнуващо приключение в света на науката и творчеството. Нашият екип предлага уникални авторски формати, разработени от учени, творци и педагози, съобразени със знанията и уменията на децата от 1 до 4 клас.
Научните работилници тази година са на две основни теми. Темата "Експерименти" ще въведе младите откриватели в света на физиката и химията, където ще могат да изледват явления като атмосферното налягане, плътността на веществата и как химиците ги изследват. Темата "Животни" ще им разкрие суперсилите на насекомите, тайните на дивите котки и как са конструирани гнездата на птиците.
Във "Време за истории"  с техниките на изящните и приложни изкуства ще разказваме истории по любима детска книга.
Очакват ви още  Работилница по анимация, спиращи дъха гледки в Планетариума, игри навън и посещение на Зоопарка.
Музейко Лятна академия на английски език
Кога?  От Понеделник до Петък 09:00 – 13:00 часа
Юни: 10-14.06 / 17-21.06
Юли: 08-12.07/ 15-19.07
Август: 05-09.08/12-16.08
Цена на седмица на дете: 190 лева
Програмата е специално разработена на английски език като всяка седмица е посветена на отделна тема. Първата седмица ще научим много за "Удивителния Мадагаскар", неговата география, животни, хора, растения и опазването му. Втората седмица децата ще открият "Америка" и ще опознаят стария свят, маите, инките, живота на коренните американци и кой е Колумб. Тази програма ще ги заплени с нови знания за света, предадени с увлекателни истории и приложни дейности.
Малките изследователи ще разработват общи проекти, ще се учат да работят в екип и да представят идеите си. За всеки ден сме предвидили и игра навън.
За участие в тази група се изисква ниво на английски език минимум B1 по международната езикова рамка, защото програмата е изцяло на английски език.
Спортна занималня
Кога? Понеделник - Петък в следобедните часове до 17:00 часа
Цена на седмица на дете: 130 лева
Можете да запишете малкия откривател на Спортна занималня, само ако е записан на Лятна академия в съответната седмица. Спортната занималня е на български език.
Следобед за раздвижване ще правим гимнастика с клуб Актив спорт на Националния стадион В. Левски, ще се ориентираме в планината на Витоша, ще играем и в парка.
Записване по следните начини:
1. На място като попълните заявка. Плащането може да осъществите на касата в Музейко или по банков път.
2. По електронен път като попълните и изпратите Заявката (която ще откриете под този текст) на адрес edu@muzeiko.bg. До 3 работни дни ще върнем потвърдителен имейл. Плащането се извършва в рамките на 3 работни дни от получаване на потвърждението.
Полезна информация:
Непосредствено преди старта на програмата можете да включите детето си, ако има свободни места за желаната от Вас седмица. Програмите ще се проведат в групи от минимум 7 и максимум до 12 деца. Ако за избраната от вас седмица не са записали достатъчно деца, ще ви бъде предложена друга седмица. Поради висок интерес от страна на малки умници и родители, продължителността, за която може да се запише едно дете е 2 седмици. Отстъпка от цената: за притежатели на активни карти за Музейко (5%) и за записване на второ дете от семейството (10%). Не се комбинира с други промоции и отстъпки.
Ако имате въпроси, свържете се с нас: 02/ 902 00 00 от 9:00 до 18:00 часа