Начало / Новини / Музейко гостува в Разград с изложба ...

Музейко гостува в Разград с изложба "Изобретенията"

30.03.2017

Детски научен център Музейко цели науката да бъде достъпна и близо до всяко дете. Като част от своята социална програма за 2017-та година, една от изложбите на музея, заедно със специално разработени образователни занимания за училищни групи пристигна в Североизточна България.

Откриването на изложба “Изобретенията“ се проведе на 4 април от 18:00 часа в Художествената галерия в Разград. Тя е посветена на сензационните открития на 19-ти и 20-ти век и показва едни от най-известните приспособления, променили света.

До месец октомври 2017 г. деца и възрастни ще имат възможност безплатно да се докоснат до всяка една от експозициите и изпробват нейните интерактивните модули, благодарение на подкрепата на: г-н Никола Николов, ADM, Пилко, Амета, Техноматикс, Фарматийм, Holiday news, ПФК Лудогорец, г-н Йордан Тачев, Ротари клуб Разград, Сдружение Лудогорие и логистичен партньор Gopet Trans.

Работно време:
от вторник до събота 10:00 - 16:00
адрес: ул. Св. Св. Кирил и Методий № 17
Художествена галерия Разград
През август месец изложбата няма да работи.