Начало / Новини / Модулите от изложбата "Заеднодейства ...

Модулите от изложбата "Заеднодействай с Музейко" се събраха

07.12.2021

Изложбата "Заеднодействай с Музейко" беше открита през лятото на 2021г. в хипермаркет Kaufland на столичния булевард "Ген. Тотлебен" № 36, където посетителите имаха възможността да видят модула „Сортер“, онагледяващ разделното събиране на отпадъците от опаковки.

В още два обекта на компанията в различни района на столицата ни, на ротационен принцип, модулите от изложбата  бяха позиционирани с цел демонстрации и въздействеие, чрез провокацията на изкуството пред случайна публика.

Планът по изпълнение на проекта по изложбата осъществи събирането на петте модула в специално курирана зала в Детски научен център Музейко.

Повече за изложбата, която Ви очаква в Музейко, можете да откриете ТУК.

logo_full-black all in one-02.jpg

Проектът е реализиран с финансовата подкрепа на Национален фонд „Култура".