Начало / Ново / Еврика! вече има над 7000 посетители

Еврика! вече има над 7000 посетители

Пътуващата изложба на Музейко “Еврика” вече има над 7000 посетители от началото на годината!

Изложбата представлява интерес както за семействата с деца, така и за училищни групи от цялата страна.

Съставена е от интерактивни инсталации, чрез които децата могат да се потопят в света на откривателите на 19-ти и 20-ти век и да разберат как е заработил първият телефон, как се издига балонът с горещ въздух и как е възможно съвсем случайно ти самият да се окажеш откривател!

Ако все още не сте ни посетили, намираме се в Музеен център за съвременна история на ул. “Ангел Букорещлиев” 14 - уникална сграда с едни от най-старите палми в България.

Пътуващата изложба Еврика е част от програмата на Пловдив – Европейска столица на културата 2019.

Повече информация можете да намерите ТУК.