Начало / Новини / Акценти от програмата през Февруари

Акценти от програмата през Февруари

От какво са направени облаците? Защо ни приличат на различни неща? Как така тук е зима, а в Египет е лято? Тези и още много научни въпроси за деца те очакват в Музейко!

Виж акцентите за месеца:

* Специална програма за най-малките - 4.02 (вторник) и 16.02 (неделя)

* Експерименти в кухнята: Палачинки в бутилка - 8.02 и 22.02

* Експерименти в лабораторията - 1.02 и 29.02

* Гостуваща музикална изложба: Докосни музиката! -  до 15.02

* Керамична работилница: Да си направим динозавър! - 15.02

* Научни работилници: Атмосферното налягане - 2.02 и 23.02 и Палеонтология - 9.02

* Ден на бащата - 23.02

* Научни закачки - забавни експерименти от света на физиката и химията, представени от музейковците

* Планетариум - елате с нас в необятния свят на звездите, слънцата и галактиките!

* Музейко кани всички млади изобретатели в Maker Space – специално оборудвано пространство за новаторски идеи и творчески решения. От февруари тук можете да си направите фосил и да разберете повече за вкаменелостите.

Планувайте посещение по ден в секция ПРОГРАМА.