Начало / Новини / #МузейкоВкъщи

#МузейкоВкъщи

Надяваме се, че сте здрави и в добро настроение у дома. Целият екип на Музейко очаква с нетърпение скоро да бъдем отново заедно, а дотогава ще се радваме да сме ви полезни, като ви зареждаме със забавна наука, експерименти и идеи за майсторене у дома.

Каним ви всеки делничен ден - точно в 15:00 часа - на Фейсбук страницата на Музейко, където можете да гледате включвания на живо с Музейковците.

Не спирайте да откривателствате и експериментирате и очаквайте нашите любопитни видеа на живо от света на науката с Музейко Вкъщи!

Всичките ни видеа остават публикувани на нашата страницата и можете да ги гледате по всяко време във Facebook, както и в YouTube канала на Музейко.

#MузейкоВкъщи | #ОстаниСиВкъщи