Начало / Ново / Септември е месец на Архитектурата в ...

Септември е месец на Архитектурата в Музейко

Как хората са построили тооолкова високи небостъргачи? А защо сградите не падат?  Истината е, че зад всяка сграда има много и интересна наука! Ще ви разкажем цялата история в „Музейко“ през Септември, нашият месец на Архитектурата!

Септември в Музейко е месец на АРХИТЕКТУРАТА!

Акценти в програмата:

* Детска Архитектурна работилница - научете повече ТУК

* Отворени арт ателиета - "Приказна средновековна кула",   "Силуетът на града" и "Алено лято"

* Керамиката по българските земи: Пътешествие до Велики Преслав и Първото българско царство - керамично ателие

* Специална програма за малчуганите до 5 г. на 15 септември 2019 г. (неделя)

* Отворена лаборатория - Експерименти с растения

* АНИМАЦИЯ: Музейко кани всички млади изобретатели в Maker Space – специално оборудвано пространство за новаторски идеи и творчески решения.

* Научни закачки - забавни експерименти от света на физиката и химията, представени през темата на месеца

* Планетариум - елате с нас в необятния свят на звездите, слънцата и галактиките!

На 6, 22 и 23 Септември Музейко ще бъде отворен:)

Планувайте посещение по ден в секция Програма.