Начало / Ново / Нова тема в Maker Space - Супер герои

Нова тема в Maker Space - Супер герои

Искаш да летиш? Или пък да си супер силен? Да се катериш по стени? Да си много бърз?

А дали не искаш да си супер герой?

От 18-ти октомври Maker space в Музейко те предизвиква да измислиш своя супер герой – как ще изглежда, какви ще са неговите суперсили, каква ще е историята му. А след това ще имаш възможност да изработиш част от костюма му – маска или емблема, използвайки различни материали и инструменти. А после с него може да се явиш на някой карнавал.

Очаквайте специални гости през ноември:)

Пространството е отворено за всеки посетител на Детския научен център от вторник до неделя, между 11:00 и 13:00 часа и 14:00 и  17:00 часа.

Подходящо за деца между 7 и 15 години.

Мaker Space в Музейко се реализира с подкрепата на Bosch, Аmerican English Academy, b2n и сокове Tedi. Посещението му е включено в цената на билета за индивидуално посещение в Музейко.